Citibank půjčka výhody

mBank a.s.

mBank existuje na našem finančním trhu od roku 2007. Patří k polské BRE Bank, dceřiné společnosti Commerzbank. mBank byla na našem trhu první z řady tzv. bank nové generace. Jako první banka u nás nabídla svým klientům produkty, které nebyly zatíženy zbytečnými a z pohledu klienta nesmyslnými poplatky. Všechny standardní a běžné služby, jako jsou například příchozí nebo odchozí platby, trvalé příkazy, vedení účtu, jsou u mBank zdarma.

Pro fyzické osoby i firmy

mBanka se zaměřuje hlavně na fyzické osoby a na menší a střední firmy - její produkty určené pro podnikatele jsou využívány zejména provozovateli elektronických obchodů. Vedle známého a pravidelně oceňovaného mKonta (například Stříbrná koruna 2012, 2011) najdeme v nabídce mBank spořících účty, platební karty, kreditní karty, ale také spotřebitelské nebo hypotéční úvěry.

Hypotéka bez zbytečných poplatků, kterou mBank nabízí, si získala bezpočet spokojených klientů a jako jedna z mála bank mBank nabízela možnost vybrat si hned z několika druhů hypoték.

mBank v číslech

mBank má v České republice více než 350 000 klientů a spravuje více než 680 000 účtů. Její klienti mají k dispozici přes 10 poboček a téměř 20 mKiosků, nicméně strategie mBank je ta, aby maximum komunikace se zákazníky probíhalo efektivně formou internetového bankovnictví nebo po telefonu.

Jednoduchost, otevřenost

mBank nezavádí žádné "divoké" inovace a krátkodobé produkty. Důraz je kladen na jednoduchost a otevřenost - produkty mBank jsou proto přímočaré a pro klienta snadno srozumitelné. Cílem mBank je mít stabilní množinu produktů s jasně definovanými poplatky s důrazem na internetové bankovnictví.

Kontakty:

mBank a.s.

Adresa: Jugoslávská 1, Praha 2, PSČ 120 00

IČO: 27943445

Kód banky: 6210

www stránky: www.mbank.cz


Publikováno 11. 6. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.