Citibank půjčka výhody

Equa bank a.s.

Equa bank patří k nejmladším bankám na našem trhu, ale v mnoha parametrech může své starší a zavedené kolegy strčit do kapsy. Equa Bank do roku 2011 nesla jméno Banco Popolare Česká republika, a.s., roku 2011 se jejím majitelem stává Equa Group Ltd.

Equa bank je banka pro lidi, kteří vědí, co chtějí

Tato banka se zaměřuje jak na běžné občany, tak na podnikatele a firmy. Jejími klienty jsou typicky lidé, kteří vědí, co chtějí a hlavně mají jasno v tom, že nechtějí platit za bankovní služby víc, než je nutné. Hlavním prvkem u Equa banky je internetové bankovnictví - po internetu se odehrává většina transakcí - včetně založení běžného účtu. U Equa banky si můžete běžný účet založit po internetu a nemusíte ani nikam chodit.

Nabídka služeb Equa bank

Kromě běžného účtu v nabídce Equa Bank nechybí spořící účet ani itermínovaný vklad a najdeme zde také například i hypotéční úvěr, který svými parametry může směle konkurovat i hypotékám velkých zavedených společností. Pro podnikatele a firmy nabízí vedle celé škály účtů a kont výhodné podnikatelské úvěry, ale třeba také možnost využívat bezpečnostní schránky nebo noční trezor.

Repůjčka Equa Bank

Vynikající je také produkt Repůjčka Equa Bank, která spojí Vaše půjčky do jedná a sníží Vám měsíční splátku.

Nízké nebo žádné poplatky u Equa Bank

Pokud je účet u Equa Bank klientovým hlavním účtem a chodí mu zde pravidelná mzda, je vedení účtu zcela zdarma. Výhodné a přehledné jsou také poplatky za výběry z bankomatu - z kteréhokoliv bankomatu vybíráte za stejnou částku. Equa Bank pro své klienty plánuje do budoucna další atraktivní produkty a jistě se můžeme těšit také na rozšíření sítě poboček.

Kontakty:

Equa bank a.s.

Adresa: Amazon Court, Karolinská 661/4 186 00

IČ: 47116102

Telefon: 222 010 111

Kód banky: 6100

SWIFT: EQBKCZPP

www stránky: www.equabank.cz


Publikováno 27. 2. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.