Citibank půjčka výhody

Hypoteční banka, a.s.

Hypoteční banka, jak už název napovídá, je bankou, která se specializuje na hypotéky a úvěry na nemovitosti. Byla založena roku 1991 pod názvem Českomoravská obchodní banka a v prvních letech od svého založení poskytovala univerzální bankovní služby. Od roku 2006 banka nese nový název Hypoteční banka, a.s.

Hypotéka online

Hypotéku od Hypoteční banky můžete sjednat online, je to snadné a přehledné.

Hypoteční kalkulačka Hypoteční banky

Nevíte si rady s výší splátek? Využijte hypoteční kalkulačky a spočítejte si výši splátek, úrokovou sazbu a další parametry hypotéky v přehledné hypoteční kalkulačce.

Hypoteční banka členem skupiny ČSOB

Majoritním vlastníkem a jediným akcionářem hypoteční banky je ČSOB. Kromě svých vlastních hypotečních produktů zajišťuje HB také produkty pro svou mateřskou ČSOB a další instituce této finanční skupiny - Českomoravskou stavební spořitelnu a Poštovní spořitelnu.

Hypoteční banka v číslech

Hypoteční banka zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců na více než 13 pobočkách. Za dobu své existence poskytla přes 100 000 hypotečních úvěrů o celkovém objemu 145 miliard Kč. To, že se jedná o silnou a stabilní společnost, dokládá i základní kapitál Hypoteční banky - přes 5 miliard Kč.

Financování bydlení i doplňkové služby

Produkty Hypoteční banky pomáhají občanům s financováním bydlení, ať už se jedná o byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, rodinný dům, pozemek nebo třeba rekreační objekt. Hypoteční banka také nabízí možnost refinancování hypotéky. Ke svým produktům poskytuje i celou řadu doplňkových služeb - nejrůznější pojištění, odhad ceny nemovitosti a další.

Etický kodex Hypoteční banky a pomoc potřebným

Hypoteční banka přistoupila k tzv. Etickému kodexu chování mezi bankami a klienty. Otevřenost, spolupráce, spolehlivost – to jsou hodnoty, které HB staví na přední místo. Aktivně působí na poli charity a pomoci potřebným. Za všechny aktivity jmenujme například podporu SOS dětských vesniček nebo pomoc zaměstnanců Hypoteční banky na nejrůznějších dobročinných projektech, kupříkladu pomoc s revitalizací Zooparku v Chomutově.

Hypoteční banka držitelem řady ocenění

Hypoteční banka je držitelem mnoha ocenění v prestižních soutěžích. Vedle titulu „Banka roku 2010“ v kategorii Hypotéka roku získala Hypoteční banka v soutěži Web Top 100 také cenu za nejlepší web v oblasti financí. Z dalších ocenění připomeňme například cenu Stříbrná koruna hypotéky za rok 2009.

Kontakty:

Hypoteční banka, a.s.

Adresa: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

IČO: 13584324

Telefon: 224 116 515

Kód banky: 2100

www stránky: www.hypotecnibanka.cz


Publikováno 7. 7. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.