Citibank půjčka výhody

Komerční banka, a.s.

Komerční banka byla založena státem roku 1990. V roce 1992 se KB přeměňuje na akciovou společnost, významným mezníkem v historii KB je pak rok 2001, kdy se skupina Société Générale v Komerční bance stává majoritním vlastníkem. Komerční banka se takto dostává pod křídla opravdu silného partnera - Société Générale má přibližně 33 milionů klientů v 85 zemích světa a zaměstnává více než 150000 zaměstnanců.

Od spojení se Société Générale se Komerční banka více soustředí na individuální zákazníky a přináší pro tuto skupinu klientů další atraktivní produkty. Vedle drobných klientů se ale zaměřuje také na korporátní bankovnictví a investiční produkty.

Osobní účty, úvěry i pojištění

Komerční banka je bankou univerzální a široké spektrum jejích produktů tomu odpovídá. Pro běžné občany nabízí vedle běžných účtů a platebních karet také spořicí účty, kreditní katy, z úvěrových produktů jsou to kromě neúčelových spotřebitelských úvěrů i úvěry účelové, zejména hypotéční úvěry. Studenti mohou využít výhodných půjček na studium. Kromě běžných bankovních produktů KB nabízí také pojistné produkty - pojištění osob a majetku. V neposlední řadě je nutné zmínit také služby z oblasti investičního bankovnictví a rovněž nejrůznější balíčky služeb pro podnikatelské subjekty a veřejnou správu.

Pobočky a bankomaty Komerční banky

KB je jednou z největších bank v České republice a má také jednu z nejrozsáhlejších sítí poboček a bankomatů. Přes 1,6 milionu klientů Komerční banky může využívat zhruba 400 poboček a dispozici má téměř 700 bankomatů. Počet zaměstnanců Komerční banky je přibližně 7500.

Institut Ombudsmana KB

Komerční banka neustále aktivně pracuje na zlepšování vztahů se zákazníky a obchodními partnery. KB se řídí kodexem vydaným Českou bankovní asociací a zřídila také institut ombudsmana, jehož úkolem je napomáhat při řešení klientských reklamací.

Kontakty:

Komerční banka, a.s.

Adresa: Na Příkopě 33 čp. 969, 114 07 Praha 1, P.O. BOX 839

IČO: 45317054

Telefon: 800 111 055

Kód banky: 0100

SWIFT: KOMB CZ PP

www stránky: www.kb.cz


Publikováno 6. 3. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.