Citibank půjčka výhody

Air Bank a.s.

Air Bank je členem jedné z nejvýznamnějších evropských finančních skupin PPF. Byla založena roku 2011 a ve svém podtitulu má „Banka 21. Století“ - tato banka chce totiž jít proti zavedeným představám o bankovnictví. Air Bank odmítá složité produkty s mnoha parametry a moře nesmyslných a nesrozumitelných poplatků, ale jde cestou jednoduchých, srozumitelných produktů, za něž klient platí jen odpovídající částku.

Záruka spokojenosti Air Bank

AirBank svým klientům nabízí tzv. záruku spokojenosti - pokud s některou ze služeb není zákazník spokojen, nemusí za ni zaplatit. Jednoduše tak, že na stránce svého internetového bankovnictví vezme částku u této služby a hodí ji do koše.

Běžný a spořící účet Air Bank

Air Bank poskytuje své služby fyzickým osobám, v její nabídce jsou zatím základní produkty - běžný účet a spořící účet. Je ale více než pravděpodobné, že se nabídka produktů a služeb této banky bude nadále rozšiřovat. Běžný účet sice není osvobozen od poplatků, ale poplatky spojené s tímto účtem nejsou nikterak přemrštěné a klient nemá pocit, že by za něco platit zbytečně. Spořicí účet je zase nastaven tak, že vždy nabízí jeden ze tří nejvyšších úroků ze spořících účtů v ČR.

Internetové bankovnictví nové generace

Samozřejmostí je využívání internetového a telefonického bankovnictví. Sama Air Bank své internetové bankovnictví představuje jako "internetové bankovnictví nové generace" a ti, kteří jej aktivně využívají, mohou potvrdit, že Air Bank posouvá standardy v internet bankingu o kus dopředu.

Služby AirBank jsou srozumitelné, přehledné a jednoduché - takové, aby se v nich vyznal i obyčejný člověk. Těšme se na další produkty, které pro nás Air Bank připravuje.

Kontakty:

Air Bank a.s.

Adresa: Hráského 2231/25, Praha 11

IČO: 29045371

Kód banky: 3030

SWIFT: AIRACZP1

www stránky: www.airbank.cz


Publikováno 19. 8. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.