Citibank půjčka výhody

ING Banka

Roku 1991 došlo ke spojení společností NMB Postbank Groep a pojišťovny Nationale-Nederlanden, čímž vznikla společnost s názvem Internationale Nederlanden Group. Později byl název zjednodušen na ING Groep N.V. Kromě bankovnictví se ING Groep zaměřuje také na oblast pojišťovnictví a správu aktiv.

ING v ČR

Na náš finanční trh vstoupila společnost ING v roce 1992, v současnosti v České republice působí hned několik dceřiných společností skupiny ING. Vedle ING Bank, která se zaměřuje na produkty pro drobné klienty, je to ING Pojišťovna, ING Penzijní Fond, ING Lease, a dále společnosti zaměřené na správu aktiv a real estate - ING Investment Management a ING Real Estate.

Produkty ING Bank

ING Bank nabízí široké portfolio služeb pro drobné klienty i pro firmy a korporace. Snad nejznámějším produktem ING Bank pro běžné občany je oblíbené a výhodné ING konto - bankovní účet bez poplatků. Dále ING nabízí termínované vklady, pro začínající i pokročilejší investory pak tato banka poskytuje nejrůznější investiční produkty včetně možnosti investování do ING fondů.

Podpora vzdělávání

K firemním hodnotám ING patří otevřenost, čestné jednání, ale také společenská zodpovědnost. Společnost ING v rámci programu "Chances for Children" celosvětově podporuje vzdělávání dětí v chudých regionech naší planety. V České republice ING Bank spolupracuje s nadací Terezy Maxové a podporuje vzdělávání dětí z dětských domovů a pěstounských rodin.

Kontakty:

ING Bank N.V.

Adresa: Plzeňská 345/5, 150 00 Praha 51

IČO: 49279866

Telefon: 800 159 159

Kód banky: 3500

SWIFT: INGB CZ PP

www stránky: www.ing.cz


Publikováno 19. 11. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.