Citibank půjčka výhody

Fio banka a.s.

Fio banka vznikla v roce 2010 přeměnou Fio družstevní záložny. Je součástí Finanční skupiny Fio, která na našem finančním trhu působí od roku 1993. Fio banka je ryze českou společností, jež poskytuje nejen tradiční bankovní služby, ale zprostředkovává také obchody s cennými papíry.

Produkty a služby Fio banky

Mezi běžné bankovní služby, které Fio banka nabízí, se řadí vedení běžných, spořících a termínovaných účtů, vydávání platebních karet a poskytování úvěrů. Jako třetí banka v České republice zavedla Fio banka platební karty s možností bezkontaktních plateb. Samozřejmostí je internetbanking (ten Fio banka nabídla jako první v České republice) a Smartbanking - obsluha bankovního účtu přes SmartPhone (rovněž v zavedení Smartbankingu má Fio banka v České republice prvenství).

Běžné účty pro občany i úvěry pro podnikatele

Pro Fio banku jsou typické nulové poplatky za obvyklé služby - vedení účtů, příchozí i odchozí pohyby na účtech, inkasní platby, za výběr a vklad hotovosti na pobočce a podobně. V oblasti poskytování úvěrů menším a středním podnikům Fio banka nabízí zcela individuální přístup k jednotlivým klientům. Mimo podnikatelských úvěrů se Fio zaměřuje na úvěry pro zemědělce - je jedinou finanční institucí v ČR, která poskytuje úvěry v rámci všech programů Podpůrného a garančního lesnického a rolnického fondu.

Úvěry a hypotéky Fio banky

Dále v nabídce Fio banky najdeme kontokorentní úvěry a hypotéky. Výhodou Fio hypotéčních úvěrů je strategie nulových poplatků, kdy poskytnutí úvěru, vedení úvěrového i běžného účtu, rezervace prostředků a čerpání úvěru je zcela zdarma. K dalším výhodám Fio hypoték patří možnost vybrat si fixní či variabilní úrokovou sazbu, možnost mimořádné splátky zdarma či služba Hypospořicí konto, která umožňuje lepší zhodnocení volných finančních prostředků.

Fio banka disponuje téměř sedmdesáti pobočkami po celé České republice a své služby poskytuje více než 150 000 klientům.

Kontakty:

Fio banka a.s.

Adresa: V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Kód banky: 2010

SWIFT: FIOBCZPP

www stránky: www.fio.cz


Publikováno 10. 5. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.