Citibank půjčka výhody

MONETA Money Bank, a.s. (Dříve GE Money Bank)

Počátky MONETA Money Bank sahají až do roku 1892 a asi málokdo ví, že u jejího zrodu stál samotný vynálezce Thomas Alva Edison. Společnost GE - General Electric - vznikla v tomto roce spojením dvou Edisonových společností - General Electric Company a Thomas-Houston Electric Company. Zpočátku byla hlavním předmětem činnosti společnosti GE výroba žárovek, v dalším období se začala specializovat také na výrobu lokomotiv, turbín a leteckých motorů. Později v GE vznikla finanční divize pod názvem GE Capital (v České republice GE Money - nyní MONETA).

Celosvětově má společnost GE více než 300 000 zaměstnanců. Finanční divize GE Capital v České republice působí od roku 1997 a má zhruba 3500 zaměstnanců ve dvou hlavních částech - MONETA Money Bank a MONETA Auto Finance.

Široká nabídka produktů

MONETA Money se zaměřuje na služby a produkty jak pro běžné občany, tak pro malé a střední firmy. Pro drobné klienty nabízí široké spektrum produktů, které zahrnuje například osobní účty (včetně studentského nebo dětského účtu) nebo spořící produkty - termínované vklady, spořící účty, stavební spoření. V portfoliu MONETA Money Bank samozřejmě nechybí kreditní karty s bonusem a úvěrové produkty - Expres půjčka, hypotéky, výhodná konsolidace půjček nebo účelová půjčka na auto. MONETA Money bank nabízí také možnost investování do podílových fondů.

MONETA Auto

Společnost MONETA Money Auto existuje na našem trhu od roku 1994. Její původní název byl IMP Leas, od roku 1999 nesla název GE Capital Leasing. Svůj název GE Money auto používá od roku 2005, nyní MONETA. Specializuje se na financování nových i starších automobilů v kategorii osobní a užitkové vozy, její produkty a služby se vyznačují jednoduchostí, rychlostí a dostupností širokým vrstvám klientů.

Charita, podpora sportu a kultury

Společnost GE se celosvětově i v rámci České republiky podílí na charitativní činnosti a pomoci potřebným. Pomáhá postiženým dětem, podporuje ekologické aktivity, zapojuje se například do programů zvyšování finanční gramotnosti, podporuje dobrovolníky z řad svých zaměstnanců a mnoho dalšího. Od roku 2005 je společnost GE celosvětovým partnerem OH, roku 2008 se pak banka stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu.

Prestižní ocenění

Roku 2010 získala MONETA Money Bank ocenění Nejvstřícnější Banka roku, které uděluje společnost OVB, v roce 2009 byla vyhlášena druhou nejdynamičtější bankou roku a řadu ocenění získaly i úvěrové produkty Expres půjčka a Konsolidace půjček.

MONETA Money Bank se připojila také k etickým kodexům, které definovala Česká bankovní asociace a aktivně usiluje celkové zlepšování etických norem na bankovním trhu a mezi klienty a bankami.

Kontakty:

MONETA Money Bank

Adresa: Vyskočilova 1422/1a, 140 28 Praha 4, Michle

IČO: 25672720

Telefon: 224 441 111

Kód banky: 0600

SWIFT: AGBA CZ PP

www stránky: www.moneta.cz


Publikováno 2. 11. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.