Citibank půjčka výhody

UniCredit Bank

UniCredit Bank působí na finančním trhu v ČR od roku 2007. Vznikla spojením dvou samostatných bank - HVB Bank a Živnostenské banky.

Pro klienty, kteří vědí, co chtějí

UniCredit Bank se zaměřuje na finanční služby jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele a firmy. Jednou z věcí, kterou se odlišuje od ostatních bank, je to, že má ve své nabídce celou řadu produktů zvlášť přizpůsobených tzv. svobodným povoláním - účty pro lékaře, lékárníky apod. UniCredit Bank je totiž bankou, která se zaměřuje na klienty, kteří v životě vědí, co chtějí a od své banky vyžadují kvalitu a spolehlivost. A právě taková UniCredit Bank je.

Nabídka produktů

UniCredit Bank nabízí celou paletu finančních produktů - běžné účty, platební karty, kreditní karty, nechybí úvěrové produkty včetně hypoték. V neposlední řadě najdeme v nabídce této společnosti investiční produkty nebo pojištění. Samozřejmostí je internetové a telefonní bankovnictví. Je nutno zdůraznit, že ke každému klientovi se snaží UniCredit Bank přistupovat individuálně a vyjít maximálně vstříc jeho potřebám a přáním.

UniCredit Bank - Partner Národní galerie

V oblasti podpory kultury se UniCredit Bank angažuje mimo jiné v podpoře výtvarného umění - je dlouholetým partnerem Národní galerie v Praze, Moravské galerie v Brně nebo galerie Rudolfinum. Je také tradičně významným partnerem Karlovarského filmového festivalu.

Kontakty:

UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Adresa: Na Příkopě 858/20, 111 21 Praha 1

IČO: 64948242

Telefon: 955 911 111

Kód banky: 2700

SWIFT: BACX CZ PP

www stránky: www.unicreditbank.cz


Publikováno 4. 12. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.