Citibank půjčka výhody

Poštovní spořitelna, a.s.

Poštovní spořitelna patří do skupiny ČSOB - Československé obchodní banky. Zaměřuje se na drobné klienty, ve své nabídce má ale i produkty pro podnikatelské subjekty a veřejnou správu.

Největší síť poboček

Spojení s ČSOB dává vedle záruky stability Poštovní spořitelně také další výhodu - klienti PS mohou využívat bankomaty ČSOB, kterých je v České republice více než 650. Další výhodou je snad největší počet poboček z bank v ČR - pobočky Poštovní spořitelny sídlí na úřadech České pošty, a tak je dostupnost služeb Poštovní spořitelny pro běžné občany prakticky bezkonkurenční. Není proto divu, že produkty PS využívá více než 2 mil klientů.

Zaměření na potřeby klientů

Produkty Poštovní spořitelny jsou zaměřeny přesně na potřeby klientů této banky. Základ produktového portfolia tvoří osobní účet, který je určen i pro děti. Samozřejmostí je možnost používání platebních karet nebo internetového bankovnictví. Pro klienty, kteří chtějí zhodnocovat své peníze, ale přitom je mít pohodlně k dispozici, je pak určen spořící účet Poštovní spořitelny.

Na poli úvěrových produktů Poštovní spořitelna nabízí jak výhodný neúčelový úvěr na cokoliv, tak účelový úvěr na bydlení. Vedle těchto klasických bankovních produktů PS poskytuje také celou řadu pojištění - cestovní, úrazové, pojištění domácnosti. Vše lze žádat jednoduše a pohodlně online.

Podpora vědy a kultury

Krédem Poštovní spořitelny je otevřený a rovnocenný vztah s klienty. Proto také svým klientům nabízí služby nezávislého ombudsmana a přihlásila se ke Kodexu chování mezi bankami a klienty iniciovaném Českou bankovní asociací. Poštovní spořitelna je aktivní i v oblasti podpory kultury, vědy a vzdělávání. Je generálním partnerem projektu Česká hlava, který již řadu let podporuje české vědce. Nutno je zmínit také aktivní podporu české kinematografie nebo populární hudby.

Kontakty:

Poštovní spořitelna, a.s.

Adresa: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

IČO: 00001350

Telefon: 800 210 210

Kód banky: 0300

SWIFT: CEKOCZPP

www stránky: www.erasvet.cz


Publikováno 18. 5. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.