Citibank půjčka výhody

Česká spořitelna, a. s.

Počátky historie České spořitelny sahají až do první poloviny 19. století, kdy na území tehdejšího Rakousko-Uherska působila společnost Spořitelna česká. Roku 1992 vznikla akciová společnost Česká spořitelna v právní podobě tak, jak ji známe dnes. V novodobé historii byl pro Českou spořitelnu významný také rok 2000, kdy se stala členem Erste Group - finanční skupiny, která sdružuje přední společnosti z oblasti financí a bankovnictví s celkovým počtem více než 17 milionů klientů.

Česká spořitelna je největší banka v ČR

Česká spořitelna s celkovým počtem přes 5 milionů klientů je největší a nejvýznamnější bankou na území ČR. Zaměřuje se především na služby pro drobné klienty, dále pak na menší a střední firmy a města a obce. V České republice má ČS více než 650 poboček a přes 1400 bankomatů. Svým klientům vydala už více než 3,2 mil platebních karet.

Služby a produkty České spořitelny

Spektrum produktů a služeb, které Česká spořitelna svým klientům nabízí, je opravdu široké. Za všechny jmenujme zejména osobní účty, úvěrové produkty - kreditní karty, spotřebitelské úvěry, služby financování bydlení, dále nabízí produkty spoření, investování nebo pojištění.

Česká spořitelna půjčky

Česká spořitelna nabízí půjčky do výše až 600 000 Kč až na 7 let. Doložit je zapotřebí občanský průkaz a příjem.

Nejdůvěryhodnější banka roku je Česká spořitelna

O kvalitě služeb této banky svědčí i řada titulů, které Česká spořitelna obdržela v nejrůznějších prestižních soutěžích. V soutěži Fincentrum získává Česká spořitelna pravidelně titul Nejdůvěryhodnější banka roku a v roce 2011 dokonce získala titul Banka desetiletí. Titul Nejdůvěryhodnější banka roku se uděluje na základě hlasování veřejnosti, což svědčí o kvalitách a oblíbenosti této finanční instituce mezi běžnými občany. Americký finanční časopis Global Finance pak ohodnotil Českou spořitelnu jako nejbezpečnější banku regionu střední a východní Evropy.

Charita, podpora sportu a kultury

České spořitelna se významně podílí na podpoře charitativních, společenských a sportovních akcí. V roce 2002 byla založena Nadace České spořitelny, jejímž hlavním cílem je pomoc kulturním a vzdělávacím projektům, podpora vědy, výzkumu, charity a sportu. Z peněžních prostředků této nadace jsou podporovány další dobročinné společnosti a sdružení, jako například Charita Česká republika nebo Nadační fond Livie a Václava Klausových. Z kulturních akcí pod záštitou České spořitelny nemůžeme nezmínit hudební festival Pražské jaro, jehož je ČS již tradičním partnerem, operní festival Smetanova Litomyšl nebo hudební festival Colours of Ostrava. V oblasti sportu je ČS tradičně partnerem Českého atletického svazu, České fotbalové reprezentace a pomáhá i některým dílčím projektů, jako kupříkladu projektu Kolo pro život.

Kontakty:

Česká spořitelna,a.s.

Adresa: Olbrachtova 1929/62, 140 00 Praha 4

IČO: 45244782

Telefon: 800 207 207

Kód banky: 0800

SWIFT: GIBA CZ PX

www stránky: www.csas.cz


Publikováno 12. 1. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.