Citibank půjčka výhody

Hello bank!


Může se zdát, že mezi českými bankami je Hello Bank nováčkem, ale není tomu zcela tak. Hello bank vznikla transformací společnosti Cetelem, která poskytovala převážně spotřebitelské úvěry a kreditní karty. Hello bank je v ČR provozována jako odštěpný závod francouzské finanční skupiny BNP Paribas Personal Finance SA a nabízí kompletní bankovní služby.

Finanční služby Hello Bank

Hello bank se specializuje na spotřebitelské úvěry a půjčky, o které si může zájemce požádat online. Samozřejmostí je otevření běžného i spořícího účtu, který má všechny základní služby zdarma. Nabídku dotváří i další produkty jako je vyřízení kreditní karty, nákup zboží na splátky nebo konsolidace.

Hello účet

Hello účet nabízí všechny základní služby zadarmo. Vedení účtu je bez poplatků a s ročním úročením 0,3 %. Měsíčně si může majitel účtu zdarma vybrat první tři výběry z bankomatů. Celý proces vyřízení Hello účtu je jednoduchý a není třeba navštěvovat pobočku banky. Sjednání je možné on-line za 5 minut z pohodlí domova nebo kanceláře. Snadný je převod stávajících platebních příkazů z původní banky. Stačí požádat v původní bance o jejich převod. K účtu je k dispozici internetové bankovnictví i bezkontaktní platební karta.

Hello půjčka na cokoliv

Hodnota Hello půjčka na cokoliv je v rozmezí od 20 000 až do 1 000 000 korun s úrokem 5,9 % ročně. Délku splatnosti si může klient zvolit od 6 do 84 měsíců. Výhodou Hello půjčky je vyřízení a sjednání on-line, a to včetně podepsání smlouvy. Pokud dojede ke schválení žádosti, budou peníze převedeny na účet žadatele do 24 hodin.

Konsolidace u Hello Bank

Konsolidace umožní klientům sloučit všechny stávající půjčky a kreditní karty do jedné nové a výhodnější půjčky. S jednou splátkou tak bude mít klient méně starostí a ušetří na poplatcích. Výhodou může být i kratší doba splácení. Tak jako půjčku i konsolidaci lze sjednat pohodlně on-line. K vyřízení je potřeba dodat 2 doklady totožnosti, výpis z účtu a potvrzení o příjmu.

Hello kreditka

Produkt Hello kreditka je připraven pro ty, kteří nechtějí být zaskočeni nečekanými výdaji. Při platbách v obchodech k dispozici 55 denní bezúročné období. Standardní splatnost je nastavena k 25 dnu v měsíci a splácení je možné v pomalé i rychlé variantě. Výběr z bankomatů je zdarma v případě výběru částky nad 1 000 Kč.

Kontakty:

BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod Česká republika

Adresa: Karla Engliše 5, 150 00 Praha 5

Telefon: 257 080 080


Kód banky: 3050

SWIFT: BPPFCZP1


www stránky: www.hellobank.cz


Publikováno 26. 2. 2018

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.