Citibank půjčka výhody

Citibank

Citibank je jednou z nejvýznamnějších bankovních společností, které působí na našem finančním trhu. Vedle osobních účtů, spořících účtů, investičních produktů nebo pojištění v její nabídce nechybí ani úvěrové produkty. Jaké půjčky u CitiBank najdeme?

CitiPůjčka na cokoliv

S Citipůjčkou na cokoliv si můžete půjčit až 600 000 Kč bez ručitele, bez zástavy, se splatností až 72 měsíců. Půjčka vyniká - vedle nízké úrokové sazby - také bleskovým vyřízením – již do pár minut od podání žádosti se dozvíte o schválení či neschválení půjčky. Pro Podnikatele ve vybraných oborech – například pro lékaře a zubaře - navíc nabízí CitiBank půjčku na cokoliv s ještě výhodnějšími podmínkami. Není nutné si u Citi banky zřizovat běžný účet.

Půjčka Citibank snadno online

Na rozdíl od jiných bankovních společností si Citi bank nepotrpí na zbytečné papírování. Pokud žádáte o Citibank půjčku online, bude do 5 minut posouzena. Je důležité korektně vyplnit online formulář s žádostí o půjčku.

Citi Bank Konsolidace

Pokud máte z minulosti půjčky a úvěry, kterých byste se rádi zbavili nebo je alespoň zjednodušili, Citi Bank Konsolidace je produkt určený právě pro Vás. Umožní Vám Vaše závazky sloučit do jednoho a platit tak méně a pouze jednu splátku. Citi Bank konsolidace je bez poplatků za zpracování i vedení úvěrového účtu. Konsolidovaný úvěr také můžete kdykoliv splatit zdarma. Sloučení půjček u Citibank je určeno pro občany ČR nebo cizince s trvalým pobytem v ČR. Minimálně věk žadatele je 25 let.

Kontakty:

Citibank

Adresa: Explora Business centre, budova Jupiter, Bucharova 2641/14, Praha 5, Stodůlky, 158 02

IČ: 281 98 131

Telefon: 233 061 111

Kód banky: 2600

SWIFT: CITI CZ PX

www stránky: www.citibank.cz


Publikováno 8. 4. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.