Citibank půjčka výhody

Volksbank CZ, a.s.

Volksbank vstoupila na český trh roku 1997. Jejím majoritním vlastníkem je rakouská společnost Volksbank International AG (VBI), jež má tradici již od roku 1922 a je významnou Evropskou finanční institucí působící v devíti Evropských zemích. Volksbank International AG je od roku 2012 vlastněna ruskou Sberbank.

Volksbank se zaměřuje jak na běžné klienty, tak na veřejný sektor a velké firmy a podniky. Právě pro ně zřídila i několik samostatných klientských center. Vedle poskytování finančních služeb se Volksbank CZ zaměřuje také na developerské aktivity.

Pro občany, firmy i veřejnou správu

Pro běžné občany Volksbank CZ nabízí několik typů běžných účtů, termínované vklady, spořící účty nebo spotřebitelské a hypoteční úvěry. V nabídce je i stavební spoření. Samozřejmostí u produktů Volksbank CZ je internetové bankovnictví. Nabídka pro firmy a podnikatele zahrnuje jak běžné účty, tak například depozitní směnky nebo podnikatelské úvěry. Podobně jako UniCredit Bank má i Volksbank řadu produktů specializovaných pro konkrétní povolání - například pro lékaře, notáře, zemědělce, ale také pro konkrétní typy organizací - bytová družstva, neziskové a církevní organizace apod.

Pobočky a bankomaty Volksbank

Volksbank v ČR provozuje kolem 60 bankomatů a její poplatky za výběr z bankomatu patří k nejnižším u nás. Přes 60 tisíc klientů Volksbank může výhodně využívat také dalších téměř 600 bankomatů ČSOB. Pro osobní jednání mají zákazníci této banky k dispozici kolem 60 poboček s více než 500 zaměstnanci.

Kontakty:

Volksbank CZ, a.s.

Adresa: Na Pankráci 1724/129, 140 00 Praha 41

IČO: 25083325

Telefon: 800 133 444

Kód banky: 6800

SWIFT: VBOE CZ 2X

www stránky: www.volksbank.cz


Publikováno 29. 1. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.