Citibank půjčka výhody

ČSOB - Československá obchodní banka, a. s.

Banka ČSOB byla založena v roce 1964 jako banka zaměřená na oblast zahraničního obchodu a takto fungovala až do roku 1990. Jejím většinovým vlastníkem se roku 1999 stává KBC Bank. Dalším významným milníkem v historii ČSOB je rok 2000, kdy přebírá Investiční a poštovní banku. Československá obchodní banka působí také pod značkou Poštovní spořitelna, její další dceřiné společnosti jsou například Hypoteční banka, Českomoravská stavební spořitelna, ČSOB Investiční společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Penzijní fond Stabilita.

Nejrozsáhlejší síť poboček ČSOB

ČSOB a Poštovní spořitelna oslovují prakticky celé spektrum klientů - od běžných občanů - fyzických osob, přes malé a střední podnikatele až po velké firmy a korporace. ČSOB poskytuje své služby více než 3 milionům klientů, kteří mohou využívat téměř 600 bankomatů a více než 200 poboček. Když k tomu ještě připočteme pracoviště České pošty, na kterých lze využít služeb Poštovní spořitelny, vidíme, že ČSOB má prakticky nejrozsáhlejší síť poboček z bank v ČR.

ČSOB nabízí bankovní produkty i pojištění

ČSOB je banka s širokým spektrem poskytovaných služeb. V její nabídce najdeme produkty pro spoření a zhodnocování peněz, osobní účty, spořící účty. Nechybí samozřejmě úvěrové produkty - osobní půjčky, hypotéky, leasing, úvěry pro podnikatele. Prostřednictvím svých dceřiných společností pak ČSOB poskytuje například pojištění vozidel, životní pojištění, cestovní pojištění, stavební spoření, penzijní připojištění a mnohé další produkty.

Charitativní činnost ČSOB

Významná je činnost ČSOB v oblasti charity a pomoci pro společnost. Z nejvýznamnějších aktivit z této oblasti uveďme ČSOB nadační program vzdělání a Program podpory rozvoje regionů (konkrétně například podpora projektů "Obnova kulturní krajiny v Libochovičkách" nebo "Mokřady Jablonné – místo pro lidi i pro přírodu"). ČSOB v rámci programu „Pomáháme společně“ také podporuje své zaměstnance, kteří dlouhodobě pomáhají v neziskovém sektoru.

Kontakty:

ČSOB

Adresa: Radlická 333/150, 150 57 Praha 5

IČ: 00001350

Telefon: 800 300 300

Kód banky: 0300

SWIFT: CEKO CZ PP

www stránky: www.csob.cz


Publikováno 23. 10. 2014

Všechna práva vyhrazena. © 2008 - 2012 www.e-Banky.cz, SIALINI, spol. s r.o.,
Bez písemného souhlasu provozovatele a autora je jakékolilv publikování, šíření a kopírování textů a autorských fotografií zakázáno.